Festival úspešne ukončený

Vážení diváci!

Dňa 24. októbra sme predstavením Ťapákovci v podaní hercov z Divadla Alexandra Duchnoviča z Prešova ukončili desiaty ročník festivalu Divadelný Spiš. Aj tento rok naše divadlo navštívili divadelné zoskupenia zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Počas ôsmich festivalových dní sa predstavili: Spišské divadlo zo Spišskej Novej Vsi ( Ujo Váňa (a tí druhí), Manželské hry), Divadlo Jozefa Gregora Tajovského zo Zvolena ( Drexlerovci), Slovenské divadlo Vertigo z Budapešti ( Lavička), Divadlo Andreja Bagara z Nitry ( Dámska šatňa), Divadlo Jána Palárika z Trnavy ( Rodinný parlament), Štúdio 12 z Bratislavy ( Søren Kierkegaard), Štátne divadlo Košice ( Ako Bonnie a Clyde), Slovenské komorné divadlo z Martina ( Fóbie), Divadlo Akadémie umení z Banskej Bystrice ( Zažeň vlka), Divadlo Alexandra Duchnoviča z Prešova ( Ťapákovci). Všetkým účinkujúcim ďakujeme za zaujímavé inscenácie. Predstavenia navštívilo približne 1500 divákov.

Ďakujeme Vám za účasť na desiatom ročníku festivalu Divadelný Spiš. Veľmi sa tešíme, že festival má v Spišskej Novej Vsi svoje miesto a je čoraz populárnejší. Veríme, že predstavenia Vás oslovili a každý divák si počas ôsmich festivalových dní prišiel na svoje. Tešíme sa na jedenásty ročník festivalu.

Spišské divadlo
Dňa 24. októbra sme predstavením Ťapákovci v podaní hercov z Divadla Alexandra Duchnoviča z Prešova ukončili desiaty ročník festivalu Divadelný Spiš. Aj tento rok naše divadlo navštívili divadelné zoskupenia zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Počas ôsmich festivalových dní sa predstavili: Spišské divadlo zo Spišskej Novej Vsi (Ujo Váňa (a tí druhí), Manželské hry), Divadlo Jozefa Gregora Tajovského zo Zvolena (Drexlerovci), Slovenské divadlo Vertigo z Budapešti (Lavička), Divadlo Andreja Bagara z Nitry (Dámska šatňa), Divadlo Jána Palárika z Trnavy (Rodinný parlament), Štúdio 12 z Bratislavy (Søren Kierkegaard), Štátne divadlo Košice (Ako Bonnie a Clyde), Slovenské komorné divadlo z Martina (Fóbie), Divadlo Akadémie umení z Banskej Bystrice (Zažeň vlka), Divadlo Alexandra Duchnoviča z Prešova (Ťapákovci)." data-share-imageurl="">