Online záznamy predstavení

Vážení diváci,

keďže sme boli nútení divadlo pre verejnosť úplne zatvoriť, veľkú časť našich aktivít sme presunuli do online priestoru. Už od dnes si budete môcť na našej stránke kúpiť vstupenky na online prenosy záznamov predstavení. Dostanete tak jedinečnú možnosť prvýkrát vidieť inscenácie, ktoré sú súčasťou projektu Deväť monodrám a jedna komorná hra slovenskej  klasiky. Projekt je určený aj študentom a žiakom, ktorí sa vďaka nemu môžu lepšie zoznámiť s tvorbou významných slovenských autorov zaradených aj do učebných osnov. Postupne pripravujeme aj záznamy ostatných predstavení pre deti i večerného diváka. Takýmto spôsobom budete môcť zostať s nami v kontakte aj napriek obmedzeniam, sledovať našu najnovšiu tvorbu a zároveň nás podporiť.

Prvý online prenos záznamu ponúkneme divákom 14. októbra o 18:00. Diváci sa môžu tešiť na monodrámu Mamka Pôstková. Dramatizáciu rovnomennej poviedky Jozefa Gregora Tajovského špeciálne pre Spišské divadlo pripravil umelecký šéf a režisér inscenácie Michal Babiak. Vstupenky na prístup k záznamu je možné si zakúpiť na našej webovej stránke www.spisskedivadlo.sk alebo osobne na oddelení prevádzky SD aj za kultúrne poukazy.

Ako to celé funguje si môžete pozrieť TU.

Spišské divadlo
keďže sme boli nútení divadlo pre verejnosť úplne zatvoriť, veľkú časť našich aktivít sme presunuli do online priestoru. Už od dnes si budete môcť na našej stránke kúpiť vstupenky na online prenosy záznamov predstavení. Dostanete tak jedinečnú možnosť prvýkrát vidieť inscenácie, ktoré sú súčasťou projektu Deväť monodrám a jedna komorná hra slovenskej  klasiky. Projekt je určený aj študentom a žiakom, ktorí sa vďaka nemu môžu lepšie zoznámiť s tvorbou významných slovenských autorov zaradených aj do učebných osnov." data-share-imageurl="">