PANIKÁRI

  • Mika Myllyaho
Komédia o mužoch, na pokraji nervového zrútenia s pesničkami.

Scéna: 

  • Spišské divadlo

Dĺžka: 

150 min.

DIVADLO ANDREJA BAGARA NITRA

Preklad .......................... Peter Kerlik
Réžia ............................. Svetozár Sprušanský
Vokálna spolupráca ...... Lenka Paulíková
Texty piesní .................. Martin Sarvaš
Pohybová spolupráca .... Silvia Beláková
Hudobná produkcia ....... Ľubo Horňák
Kostýmy a scéna ........... Diana Strauszová

OSOBY A OBSADENIE:

Leo ............................... Jakub Rybárik
Max .............................. Juraj Hrčka, a.h.
Joni .............................. Marcel Ochránek

Známi slovenskí herci vytvárajú nezabudnuteľné komické postavy, ktoré v tejto komediálnej inscenácii nenechávajú diváka ani na okamih chladným, útočia na jeho bránicu od začiatku do konca. Inscenácia je hitom nitrianskeho divadla.

Panikári sú vtipnou hrou, ktorá nenechá nikoho na pochybách, že dobrí kamaráti, dobre mienená rada a dobrá zábava ešte nevymreli. A nevymizli ani z divadelných javísk! Myslíte si, že ste na dne? Myslíte si, že vám vo vašich manželských alebo partnerských problémoch už nikto nedokáže pomôcť? Myslíte si, že je nad vaše sily zdolať krízu stredného veku? Ste na omyle! Všetko sa to dá zvládnuť s ľahkosťou osviežujúceho humoru pri sledovaní súčasnej fínskej komédie Panikári, ktorá teší milióny smiechuchtivých divákov po celom svete.

Panikári je príbeh troch kamarátov a ich pochybností, ako ostať skutočným mužom. Ako si zachovať svoje chlapské JA! Ako sa v dnešnom dynamickom svete nenechať prevalcovať ženami. Ako s nimi komunikovať, porozumieť im, preniknúť do ich vnútra... Ako im lichotiť, vládnuť, dobývať ich... Ako prepojiť tieto dva na prvý pohľad rozdielne svety.

Dĺžka predstavenia:  150 min. s prestávkou